Els grups estaran subjectes a un mínim de 30 alumnes per classe i un màxim de 45. Si els grups no arribaren al nombre mínim es cancel·larien i es proposaria reubicar l’alumnat en un altre grup dels oferits.
Grup | Dies | Horari | Aula | |
---|---|---|---|---|
A | Dilluns i dimecres | De 10:00 a 13:00 |
Dilluns: Altet aula 2.1 salvo el 20/1 en Altet aula1.5 Dimecres: Altet aula 2.1 |
|
B | Dilluns i dimecres | De 17:00 a 20:00 |
|
|
C | Dimarts i dijous | De 10:00 a 13:00 |
|
|
D |
Divendres i dissabtes | Els divendres de 17:00 a 20:00 i els dissabtes de 10:00 a 13:00 |
Ed. Gàl·lia aula 2.3 Cancel·lació classe dia 9-11-2019 Excepte 19/10 Ed. Gàl·lia aula 2.4 17/01 Ed. Altet aula 1.2 18/01 Ed. Gàl·lia aula 2.5A |
*Distribució de classes presencials.
Grups dilluns i dimecres:
Mes | Dies |
---|---|
octubre | 30 |
novembre | 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 27 |
desembre | 2, 4, 9, 11, 16, 18, 23 |
gener | 8, 13, 15, 20 |
Grups dimarts i dijous:
Mes | Dies |
---|---|
octubre | 29, 31 |
novembre | 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 |
desembre | 3, 5, 10, 12, 17, 19 |
gener | 7, 9, 14, 16 |
Grups divendres i dissabtes:
Mes | Dies |
---|---|
octubre | 18, 19, 25, 26 |
novembre | 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29, 30 |
decembre | 13, 14, 20, 21 |
gener | 10, 11, 17, 18 |
Grup | Dies | Horari | Aula |
---|---|---|---|
A | Dilluns i dimecres | De 10:00 a 13:00
Ed. Severo Ochoa aula 4.0.08 Excepto 20/01 aula 4.0.06 |
Ed. Severo Ochoa aula 4.0.08 Excepte 20/01 aula 4.0.06 |
B |
Dimarts i dijous | De 17:00 a 20:00 |
Ed. Severo Ochoa aula 4.0.08 Excepte 26/11aula 4.0.04 3/12 aula 4.0.09 10/12 aula 4.0.02 17 i 19/12 aula 4.0.06 |
C | Divendres i dissabte | Els divendres de 17:00 a 20:00 i els dissabtes de 10:00 a 13:00 |
Divendres: Ed. Marie Curie aula 0.1 excepte 17/01 aula 4.0.08 del Severo Ochoa Dissabte: Ed. Marie Curie aula 0.3 excepte 19 i 26 d'octubre aula 0.8 9/11 aula 0.7 16, 23 i 30 de novembre aula 0.4 18/01 aula 0.2 |
*Distribució de classes presencials.
Grups dilluns i dimecres:
Mes | Dies |
---|---|
octubre | 30 |
novembre | 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 27 |
decembre | 2, 4, 9, 11, 16, 18, 23 |
gener | 8, 13, 15, 20 |
Grups dimarts i dijous:
Mes | Dies |
---|---|
octubre | 29, 31 |
novembre | 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 |
desembre | 3, 5, 10, 12, 17, 19 |
gener | 7, 9, 14, 16 |
Grups divendres i dissabtes:
Mes | Dies |
---|---|
octubre | 18, 19, 25, 26 |
novembre | 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29, 30 |
desembre | 13, 14, 20, 21 |
gener | 10, 11, 17, 18 |
Grup | Dies | Horari | Aula |
---|---|---|---|
A | Dilluns i dimecres | De 17:00 a 20:00 | Ed. Tudemir aula 1.6 |
*Distribució de classes presencials.
Grups dilluns i dimecres:
Mes | Dies |
---|---|
octubre | 30 |
novembre | 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 27 |
desembre | 2, 4, 9, 11, 16, 18, 23 |
gener | 8, 13, 15, 20 |
Grup | Dies | Horari | Aula |
---|---|---|---|
A | Dimarts i dijous | De 16:00 a 19:00 |
Ed. Albir aula 3 Excepte 5/11 Ed. Albir aula de informàtica 14/11 aula 1.1 del Ed. Albir |
*Distribució de classes presencials.
Grups dimarts i dijous:
Mes | Dies |
---|---|
octubre | 29, 31 |
novembre | 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 |
desembre | 3, 5, 10, 12, 17, 19 |
gener | 7, 9, 14, 16 |